Saturday, February 25, 2017


Kallis lugeja. 

Täna on minu jututeemaks see, kuidas teha koostööd peainglitega. Kuna esimesena ilmutas mulle end peaingel Rafael ja andis suunised, siis see kirjutis ongi pühendatud tema energiatele. Mõnes hilisemas postistuses tulevad juhised teiste peainglite kohta.


Niisiis Rafael - tervenduse, universaalse armastuse, kaastunde, tasakaalu ja külluse peaingel, imeilusa smaragdrohelise kiire kandja. Oled teretulnud temaga koostööd tegema, tema abi on vaid palve kaugusel! 


1. Esiteks andis Rafael mulle juhise väikeseks meditatsiooniks, mis on lihtne ja kõigile jõukohane. Sellepärast jagan. 
Istu vaikselt ja mugavalt, tee mõned sügavad hingetõmbed ja keskendu oma kehale. Tunneta, kuidas keha lõdvestub. Seejärel kutsu peaingel Rafael sind aitama ja tervendama ning selles meditatsioonis osalema. Keskendu oma südamele ja tunneta, kuidas Rafael sinu südant kallistab, süda muutub heledamaks ja täitub eluenergiaga, süda naeratab ja ütleb: "Ma olen täiesti terve ja sajaprotsendiliselt eluenergiaga laetud." Nüüd võta ette oma keha teised organid, pealaest jalatallani, sinule sobivas järjekorras. Käi kõik läbi. Ja kui oled lõpetanud, siis tunneta, kuidas terve sinu keha naeratab ja ütleb, et ta on üleni terve. Lõpuks täna Rafaeli ja ava vaikselt silmad. Kujultluses on suur jõud ja selle tähelepanuavaldusega oma kehale muutub sinu keha tervemaks ja tugevamaks ning rõõmsamaks kõikidel tasanditel. See on armastuse avaldus iseendale!


2. Rafael saab peale füüsilise keha tervendada ka olukordi. Palu tal minna mõnda olukorda, mis sul ees seisab ja palu tal seda tervendada. Samuti võib temaga tervendada ka minevikku. Võid tal paluda ka midagi konkreetset teha, aga ikka ainult seda, mis on sinu ja kõikide hingede kõige kõrgemaks hüvanguks.


3. Rafaeli võid paluda endale appi, kui sa töötad inimestega, aga kui sa lähed ise arsti juurde, siis palu tal olla sinu kõrval, rahustada sind ja võtta sinult valu ning aidata arsti ja õdesid, et kogu protseduur kulgeks suurepäraselt. Mina näiteks pööran Rafaelile alati tähelepanu hambaarsti juures olles.


4. Võid paluda Rafaeli ka teisi inimesi tervendama, näiteks oma lähedasi. Mina saadan Rafaeli tavaliselt tegelema oma lastega. Aga ma pean alati silmas ka seda, et igaühel on vaba tahe ja abi toimib vastavalt teise inimese vastuvõtmisvõimele ja tahtele.


5. Kui sa Rafaelilt midagi palud, siis jälgi, kuidas ta toimetama hakkab. Kvantfüüsika seadus on see, et sündmus toimub, kui sellel on vähemalt üks jälgija. Kui sa näed oma vaimusilmas, kuidas sinu soovitud tulemus teostub, siis sa aitad oma loomisjõuga Rafaeli abile kaasa ja oled tunnistajaks tema tööle.


6. Rafaeli võid paluda enesele küllust looma ja tooma ning ka armastuse energiat külvama. See küllus ja armastus võib olla mistahes vormis, just selline, mida sina vajad ja mis on sinu kõrgeimaks ja parimaks hüvanguks.


7. Rafael andis mulle juhise, kuidas tema abi kõige paremini vastu võtta. See kehtib igasuguse jumaliku abi kohta. 
Lase end võimalikult vabaks, lase vabaks igasugune jäikus, kangus, vastupanu, igasugune jõu kasutamine iseenda energiate peal, lase vabaks alla surumine, peale surumine, välja kiskumine, ligi tõmbamine. Lase kõik need energiad vabaks nii mõtte, tunde kui ka füüsiliselt tasandil. Just nii palju, kui sa parasjagu suudad. Lase voolama ja ole avatud. Nii oled sa külluslikus elu voolus ja asjad toimivad sinu jaoks parimal võimalikul moel.


8. Alati võid Rafaeli käest paluda ka nõu ning rääkida temaga. Inglid on alati avatud vestlusteks, samuti on nad igal hetkel avatud armastuseks. Vastused võivad tulla mistahes moel, verbaalselt, aga ka mõne sümboli või kokkusattumuse näol. Ole avatud ja tähelepanelik. Ja tunne, kuidas Rafael sind hoiab ja armastab. Võta armastav abi vastu.


Tervitused peaingel Rafaelilt sulle, kallis sõber.

Kersti-Triinu

No comments:

Post a Comment